Header image alt text

Звенигородська місцева прокуратура

Керівництво

Пархоменко Дмитро Петрович

Керівник Звенигородської місцевої прокуратури

радник юстиції

Народився в 1982 році в місті Черкаси.

В 2004 році закінчив військово-юридичний факультет Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого.

З 2004 по 2012 рік проходив військову службу на посадах слідчого військової прокуратури Ялтинського гарнізону ВМС України, слідчого, старшого слідчого, помічника військового прокурора Севастопольського гарнізону ВМС України, старшого помічника військового прокурора Феодосійського гарнізону ВМС України.

З 2012 по 2014 рік працював на посадах прокурора відділу та старшого прокурора відділу прокуратури Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

В березні 2014 року переведений до прокуратури Черкаської області, де працював на посаді старшого прокурора відділу представництва інтересів громадян та держави в судах.

З листопада 2014 року по грудень 2015 року обіймав посаду прокурора Лисянського району Черкаської області.

Наказом Генерального прокурора України призначений керівником Звенигородської місцевої прокуратури Черкаської області з 15 грудня 2015 року.

Неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України. Нагороджений нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІІ ступеня.

Одружений, виховує сина.

Новіков Юрій Анатолійович

Перший заступник керівника

Звенигородської місцевої прокуратури

старший радник юстиції

Народився у 1972 році в с. Богодухівка, Чорнобаївського району, Черкаської області.

У 1998 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Свою трудову діяльність розпочав у 1996 році з посади помічника-стажиста Золотоніської міжрайонної прокуратури.

У подальшому в період 1997-2003років працював старшим помічником прокурора Драбівського району. Із червня 2003 займав посаду прокурора відділу прокуратури Черкаської області.

В період 2003 по 2013 роки працював прокурором Городищенського району, а з червня 2013 по травень 2014 заступником прокурора Шполянського району.

Із  травня 2014 по грудень 2015 працював прокурором Корсунь-Шевченківського району.

Наказом прокурора області від 14 грудня 2015 призначений першим заступником керівника Звенигородської місцевої прокуратури.

За сумлінне виконання службових обов’язків неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України та прокурором Черкаської області.

Гасич Олександр Васильович

Заступник керівника Звенигородської місцевої прокуратури

радник юстиції

Народився у 1979 році в с. Борівка, Чернівецького району, Вінницької області.

У 2001 році закінчив Хмельницький інститу регіонального управління та права за спеціальністю «правознавство».

Свою  трудову діяльність в органах прокуратури Гасич О.В.  розпочав у 2001 році на посаді слідчого прокуратури Монастирищенського району Черкаської області.

У подальшому з грудня 2006 року працював старшим прокурором слідчого відділу прокуратури Черкаської області.

У 2008 році закінчив навчання у Національній академії прокуратури України.

З вересня 2010 року обіймав посади прокурора Корсунь-Шевченківського району Черкаської області та з травня 2014 року – старшого прокурора відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Черкаської області, а з червня 2014 року – заступника Звенигородського міжрайонного прокурора.

14 грудня 2015 року прокурором Черкаської області призначений на посаду заступника керівника Звенигородської місцевої прокуратури.

 

Слюсар Ігор Олександрович

Заступник керівника Звенигородської місцевої прокуратури

юрист 1 класу

Народився у 1990 році в м. Шпола, Черкаської області.

У 2012 році закінчив Національний університет «Юридична академія імені Ярослава Мудрого».

Свою трудову діяльність розпочав у 2012 році з посади стажиста на посаді слідчого прокуратури Христинівського району, Черкаської області.

З жовтня 2013 року обіймав посади прокурора прокуратури та старшого прокурора прокуратури Христинівського району, Черкаської області.

Протягом 2014-2018 років працював старшим слідчим та слідчим в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури Черкаської області.

З березня 2018 перебував на посаді начальника Тальнівського відділу Звенигородської місцевої прокуратури.

Наказом прокурора Черкаської області від 01 лютого 2019 року призначений на посаду заступника керівника Звенигородської місцевої прокуратури.

За сумлінне виконання службових обов’язків неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України та прокурором Черкаської області.

Добавить комментарий