Катеринопільським відділом Звенигородської окружної прокуратури здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом незаконного збуту наркотичних засобів, вчиненого повторно.

У ході розслідування кримінального провадження за ч.ч. 1, 2 ст. 307 КК України встановлено, що 39-річний житель смт. Катеринопіль, Звенигородського району упродовж 2021 року та до червня місяця цього року здійснював незаконний збут наркотичних засобів мешканцям  Ватутіне та Звенигородського району.

Після збуту наркотичного засобу – метадону жителю Звенигородщини, зловмисника затримано в порядку ст. 208 КПК України.

За процесуального керівництва Катеринопільського відділу Звенигородської окружної прокуратури наразі зловмиснику  повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 307 КК України (незаконний збут наркотичних засобів, вчинений повторно).

За принципової позиції прокурора та вагомості доказів його злочинної діяльності, зловмиснику ухвалою слідчого судді обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб.

Досудове розслідування триває, окружною прокуратурою вживаються заходи, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин вчинення кримінального правопорушення.   

Довідково:  санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років із конфіскацією майна.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.