Прокурором Звенигородської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно жителя с. Мокра Калигірка, Звенигородського району, Черкаської області за вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК – використання завідомо підробленого документа.

Під ефективним процесуальним керівництвом зібрано достатньо доказів, що лягли в основу обвинувачення у тому що, чоловік за допомогою мережі Інтернет, придбав за ціною 6000 гривень в невстановленої досудовим розслідуванням особи, завідомо підроблене посвідчення водія, виготовлене із зазначенням попередньо наданих ним його реквізитів, що згідно з висновком експерта не відповідає бланкам посвідчення водія, які знаходяться в офіційному обігу України, яке надалі перебуваючи в приміщенні територіального сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України (далі за текстом – ТСЦ МВС), з метою перереєстрації власного автомобіля, умисно надав до ТСЦ МВС, чим незаконно використав завідомо підроблений документ, що й було повністю доведено у суді.

Варто зазначити, що в ході судового розгляду чоловік повністю визнав свою вину у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення, щиро розкаявся та запевнив суд, що у подальшому отримає посвідчення водія у встановленому законом порядку.     

За результатами судового розгляду суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 510 гривень.

На даний час вирок законної сили не набрав.