Звенигородською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом незаконного придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконного збуту особливо небезпечних наркотичних засобів, вчиненого повторно.

У ході розслідування кримінального провадження за ч. ч. 1, 2 ст. 307 КК України встановлено, що 40-річний житель смт. Катеринопіль упродовж 2021 року та до травня цього року здійснював незаконний збут наркотичних засобів мешканцям смт. Катеринопіль та Звенигородського району. 

Наприкінці травня 2022 року після збуту метадону жителю Звенигородщини зловмисника затримано правоохоронцями в порядку         ст. 208 КПК України.

За процесуального керівництва Звенигородської окружної прокуратури наразі правопорушнику  повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. ч. 1, 2 ст. 307 КК України.

За принципової позиції прокурора та враховуючи вагомість доказів, що свідчать про вчинення злочинів, ухвалою слідчого судді зловмиснику обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб.

Досудове розслідування триває, окружною прокуратурою вживаються заходи, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин вчинення кримінального правопорушення.   

Довідково:  санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років із конфіскацією майна. Нагадаємо, що відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.