Проведення профілактичних заходів є важливим для дітей, особливо підліткового віку, у період формування їхньої правосвідомості. А тому, з метою правового виховання молоді ювенальними прокурорами Звенигородської окружної прокуратури систематично проводяться навчальні бесіди з дітьми різного віку.

Протягом місяця прокурорами здійснені візити в технікуми та коледжі для прповедення бесід серед найстаршої ланки дітей, а саме студентів.   Із підлітковою віковою аудиторією проведено бесіду на тему:  «Булінг, його форми та види». Обговорили,  як протидіяти булінгу та не стати його жертвами. Прокурорами було наголошено на недопущенні жорстокості й насильства серед молоді. Звернуто увагу на дотримання належної поведінки як у навчальному закладі , так і поза ним, зокрема у побуті

Розповідаючи учням про їхні права, ювенальні прокурори також інформували про роботу органів прокуратури, спрямовану на захист прав та інтересів дітей, пояснювали завдання правоохоронних органів у цій сфері та можливість повідомляти про порушення своїх прав державні органи, які забезпечують контроль за їх дотриманням.

Подібні зустрічі із дітьми різного віку та працівниками прокуратури проводитимуться і в подальшому, адже їх мета – підтримка у вихованні підростаючого покоління та профілактика правопорушень серед неповнолітніх.