18.08.2021 Шполянським районним судом розглянуто справу про адміністративне правопорушення відносно жителя одного із сіл району за ухилення від виконання суспільно-корисних робіт, що передбачено ст. 183-2 КУпАП. За результатами розгляду на чоловіка накладено адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту строком на 8 діб, а виконання вказаного рішення покладено на відділ поліцейської діяльності № 2 Звенигородського РВП ГУНП в Черкаській області.

Незважаючи на те, що адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту повинно виконуватися негайно, поліцейським знадобилося для цього майже 2 місяці, доки стан виконання рішення суду не перевірив прокурор.

За результатами перевірки прокурором скеровано акт реагування до вищестоящого органу поліції, після чого правопорушника поміщено до спеціальної установи для відбування адміністративного арешту.

Крім цього, за результатами розгляду акту прокурорського реагування, поліцейського, який допустив порушення вимог законодавства притягнуто до дисциплінарної відповідальності.