Звенигородською окружною прокуратурою в ході моніторингу інформаційного ресурсу «Публічна кадастрова карта України» виявлено факт порушення інтересів держави у сфері використання земель лісогосподарського призначення.

Установлено, що протягом вересня 2018 року в ході передачі Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області земельних ділянок сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність територіальних громад неправомірно передано одній із територіальних громад Звенигородського району частину земельної ділянки державної власності площею близько 3 га, вартістю понад 9 млн. грн., що перебуває в постійному користуванні Державного підприємства «Корсунь-Шевченківське лісове господарство».

З метою захисту інтересів держави Звенигородською окружною прокуратурою до господарського суду Черкаської області  скеровано позовну заяву про визнання незаконним та скасування наказу ГУ Держгеокадастру у Черкаській області в частині передачі вищезазначеної земельної ділянки та скасування державної реєстрації прав.

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 23.09.2021 відкрито провадження за позовною заявою прокурора та призначено справу до розгляду.