Звенигородською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом незаконного придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконного збуту наркотичних засобів, у місті Звенигородка.

У вчиненні вказаного кримінального правопорушення обґрунтовано підозрюється 46-річний місцевий житель, який уже мав кримінальний досвід, адже раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності.

За результатом досудового розслідування вказаній особі повідомлено про підозру в учиненні злочинів, передбачених ч.1 ст. 307, ч.2 ст.307 КК України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, вчинений повторно).

За принципової позиції прокурора, зловмиснику ухвалою слідчого судді обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком 60 діб.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває, окружною прокуратурою вживаються заходи, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин вчинення кримінального правопорушення.   

Нагадаємо що, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.