Лисянським відділом Звенигородської місцевої прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно 38-річного жителя м. Сміла за фактами носіння, зберігання, придбання бойових припасів, вибухових пристроїв та виготовлення холодної зброї без передбаченого законом дозволу (ч. 1, ч.2 ст. 263 КК України).

У ході досудового розслідування встановлено, що в грудні 2020 року, неподалік одного із сіл Звенигородського району під час санкціонованого огляду транспортного засобу, який належить 38-річному жителю м. Сміла, виявлено та вилучено предмет, який являється холодною зброєю ударно-дробильної дії — телескопічним кийком промислового виробництва та предмет який являється холодною зброєю ударно-дробильної дії — нунчаку виготовлені саморобним способом.

Під час санкціонованого обшуку території домоволодіння 38-річного жителя м. Сміла, у приміщенні гаражу було виявлено та вилучено три предмети, які являються холодною зброєю колючо-ріжучої дії та являються мисливськими ножами загального призначення, виготовлені саморобним способом.

Також виявлено та вилучено дві бойових наступальних осколкових ручних гранати РГД-5 та 43 патрони, які являються бойовими припасами до нарізної вогнепальної зброї.

Зі слів 38-річного жителя м. Сміла виявлені та вилучені предмети він носив, зберігав, придбав та виготовив, з метою самозахисту.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.