Прокурори Корсунь-Шевченківського відділу Звенигородської місцевої прокуратури підтримали обвинувачення у суді стосовно 54 – річного мешканця міста, який  обвинувачувався у вчиненні злочину, передбаченого ст. 291 КК України, тобто у порушенні чинних на транспорті правил, що убезпечують рух, що спричинило тяжкі наслідки.

Вироком Корсунь-Шевченківського районного суду чоловіка визнано винним у вчинені інкримінованого кримінального правопорушення та засуджено до 1 року позбавлення волі. Водночас, суд звільнив останнього від відбування вказаного покарання, надавши йому випробувальний термін 1 рік.

В суді прокурором доведено, що чоловік у липні 2020 року, керуючи велосипедом, порушуючи Правила дорожнього руху, виїхав на тротуар, де не впоравшись з керуванням скоїв наїзд на пішохода, внаслідок чого потерпіла жінка отримала тілесні ушкодження у вигляді закритого перелому лівої плечової кістки, які згідно висновку експерта відносяться до ушкоджень середньої тяжкості.

До набрання вироком законної сили, чоловіку обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

На даний час вирок суду  не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження – 30 днів з дня проголошення вироку.