Лисянським відділом Звенигородської місцевої прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 60-річного жителя одного із сіл Звенигородського району, який завідомо неправдиво повідомив про підготовку вибуху, що загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками (ч. 2 ст. 259 КК України).

У ході судового розгляду встановлено, що 60-річний житель, повторно, близько 20 години 01.12.2020, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, у власному домоволодінні одного із сіл Звенигородського району, повідомив неправдиву інформацію, яка не відповідає дійсності, про нібито існуючу підготовку вибуху. За допомогою власного мобільного телефону, зателефонував на спецлінію «102» чергової частини ГУНП в Черкаській області та повідомив, що він має намір підірвати одне з відділень поліції Звенигородського відділу поліції ГУНП в Черкаській області. За результатами перевірки повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення об’єктів власності, підготовку вибуху, вибухових пристроїв не знайдено.

Ухвалою Лисянського районного суду 60-річного жителя одного із сіл Звенигородського району, з урахуванням характеру психічного розладу, рекомендацій експертів про тип лікувального закладу та ступінь тяжкості вчиненого суспільно-небезпечного діяння, яке є особливо тяжким — застосовано примусові заходи медичного характеру із суворим типом нагляду.