Корсунь-Шевченківським відділом Звенигородської місцевої прокуратури підтримано у суді публічне обвинувачення в кримінальному провадженні та доведено вину 25-річного мешканця району у відкритому викраденні чужого майна (грабіж) поєднане  з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого  (ч. 2 ст. 186 КК України).

У ході судового розгляду встановлено, що у  вересні 2020 року у вечірній час доби чоловік, маючи на меті заволодіння чужим майном, а саме мобільним телефоном підійшов до неповнолітньої потерпілої, де із застосуванням насильства, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілої, повалив її на землю та шляхом ривка відкрито заволодів її телефоном, після чого місце вчинення злочину покинув, завдавши потерпілій матеріальних збитків на суму близько 3 тис. грн.

Під час судового розгляду обвинувачений свою вину визнав у повному обсязі.

Вироком Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області грабіжника визнано винним в інкримінованому йому злочині та призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі. При призначенні покарання суд врахував, що чоловік визнаний обмежено осудним та дозволив у разі необхідності медичній службі кримінально-виконавчої установи за місцем відбування покарання застосувати до нього в примусовому порядку амбулаторну психіатричну допомогу.

Довідково: на даний час вирок суду  не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження – 30 днів з дня проголошення вироку.