Сьогодні, 01 жовтня 2020 року керівник Черкаської обласної прокуратури Олександр Воронін представив колективу Звенигородської місцевої прокуратури, очільникам державних установ та організацій, нового керівника – ним став Олександр Гасич.

У вступному слові Олександр Воронін зазначив, що завданням нової прокуратури є професійне відстоювання законності та справедливості, на які чекає громадянське суспільство, народ України.

Також він наголосив на ключових пріоритетах для органів прокуратури Черкащини, зокрема боротьбі з корупцією та організованою злочинністю. Олександр Воронін зауважив, що новопризначений керівник володіє достатнім досвідом, знаннями, професійними та вольовими якостями для їх вирішення у співпраці з іншими правоохоронними органами.

У свою чергу, Олександр Гасич висловив подяку за підтримку та довіру, а також сказав, що разом з колективом докладе максимум зусиль задля виконання поставлених завдань, відновлення довіри суспільства до прокуратури та підвищення авторитету правоохоронних органів. Зазначив, що на передодні виборів прокуратурою буде забезпечено її політичну нейтральність, та вжито всіх необхідних заходів спрямованих на забезпечення збереження законності.