Звенигородською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення в суді у кримінальному провадженні, досудове розслідування в якому проведено, за фактом доведення до самогубства 28-річної жительки Звенигородського району.

Як встановлено,  потерпіла в жовтні 2018 року одружилась із, на той час 29 — річним жителем одного із сіл Звенигородського району. Подружжя оселилось в будинку чоловіка, з ними також стали проживали двоє малолітніх дітей потерпілої від попереднього шлюбу. Однак шлюб тривав не довго, та в січні 2019 року дівчина вкоротила собі віку, лишившись дома на одинці, повісилась в приміщенні будинку спільного проживання.

В ході досудового розслідування перевірялись декілька версій події, в тому числі умисне вбивство, однак за результатами проведення всіх необхідних заходів, встановлено склад кримінального правопорушення в діях чоловіка — доведення до самогубства. Як виявилось, останній на тлі ревнощів, відносно дружини, систематично вчиняв насильницькі дії як психологічного так і фізичного характеру.

В ході досудового розслідування обвинувачений заперечував причетність до вчиненого, вказував, що не розуміє мотивів вчинку дружини, однак під вагою неспростовних доказів прокурора, вину в скоєному визнав.

За принципової позиції Звенигородської місцевої прокуратури вироком Звенигородського районного Черкаської області зловмисника визнано винним  у вчиненні вказаного кримінального правопорушення та засуджено до покарання у виді 3 років позбавлення волі та призначено випробувальний строк 2 роки.

На даний час вирок суду не набрав законної сили.