Прокурором Звенигородської місцевої прокуратури забезпечено участь в судовому засіданні, під час якого здійснювався розгляд подання Звенигородського міськрайонного сектору ДУ «Центр пробації» в Черкаській області, про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням та направлення для відбування призначеного судом відносно жителя м. Звенигородка.

Як встановлено, у 2017 році, вироком Соснівського районного суду м. Черкаси засуджено, на той час, 29-річного жителя м. Звенигородки, за ч. 2 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене за попередньою змовою групою осіб) до 5 років позбавлення волі, та в подальшому звільнено від відбування призначеного покарання із випробуванням з іспитовим строком на 2 роки (так званий умовний термін).

Не зважаючи на надану судом змогу, продемонструвати свою правову свідомість та виправдати виявлену довіру, проявивши законослухняність, засуджений систематично допускав неявки до інспектора пробації, без поважних причин. Більше того, на шлях виправлення не став, та за період іспитового строку вчинив 6 адміністративних правопорушень. Серед них такі як, злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, зберігання вогнепальної зброї, перебування у громадських місцях у п’яному вигляді, керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, керування транспортним засобом без відповідних документів на право керування таким транспортним засобом.

Як наслідок, за результатами судового розгляду указаного подання, місцевому «дебоширу» скасовано звільнення від відбування покарання з випробуванням, та взято під варту в залі суду, в подальшому  направлено для відбування покарання строком 5 років реального позбавлення волі.

На цей час судове рішення набрало законної сили.