Катеринопільським відділом Звенигородської місцевої прокуратури 28.04.2020 забезпечено участь у розгляді справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, відносно старости та 2 депутатів однієї із сільських рад Катеринопільського району, відповідальність за які передбачена ч. 1 ст. 172-6 КУпАП.

Встановлено, що посадові особи, будучи суб’єктами відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, порушили вимоги ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» не своєчасно подали декларації, осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування чим вчинили адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-6 КУпАП.

За принципової позиції прокурора, Катеринопільським  районним судом Черкаської області, зазначенених осіб визнано винними у вчиненні зазначеного адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією та притягнуто до адміністративної відповідальності з накладенням адміністративного стягнення у вигляді штрафу 850 грн.

На даний час рішення суду не набрало законної сили.