Звенигородською місцевою прокуратурою в ході здійснення представницької діяльності на захист інтересів держави у сфері охорони дитинства, вивчено стан законності з питань дотримання законодавства України у сфері комунальної власності  та земельних відносин.

В ході вивчення стану додержання вимог законодавства про комунальну власність встановлено, що однією із сільських рад Лисянського району Черкаської області у справі допущено безпідставне зволікання з виготовлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку, на якій розташоване приміщення спортивної зали та яким користується дошкільний навчальний заклад, площа якої складає 0,3367 га, на загальну суму понад 400 тис. грн.

Звенигородська місцева прокуратура звернулась до адміністративного суду з позовною заявою, поданою в інтересах держави до указаної сільської ради з вимогою про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчинити певні дії, вжити заходів з оформлення права власності на земельну ділянку, на якій розташоване приміщення спортивної зали, яким користується дошкільний навчальний заклад.

Наразі за позовною заявою прокуратури, Черкаським окружним адміністративним судом відкрито провадження.