Звенигородською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно мешканця Корсунь-Шевченківського району, який обвинувачується у таємному викраденні чужого майна (крадіжка), поєднана з проникненням в інше приміщення, за ознаками кримінального правопорушення,  передбаченого ч.3 ст.185 КК України.

В ході судового розгляду встановлено, що 38-річний житель Корсунь-Шевченківського району, влітку 2019 року перебуваючи на березі ставка в одному із сіл Звенигородського району, переконавшись у відсутності охоронця,  проник до дерев’яної сторожки, з якої викрав дві бензопили, радіоприймач та мобільний телефон.

З місця вчинення злочину зловмисник зник, та в подальшому викрадені речі обернув на свою користь.

За результатами судового розгляду, Звенигородським районним судом Черкаської області 11.03.2020 зловмисника засуджено до покарання у вигляді позбавлення волі строком 3 роки, та з урахуванням пом’якшуючої обставини — щире каяття, звільнено від  реального відбування покарання призначивши 1 рік іспитового строку (так званий умовний термін).

На цей час вирок суду не набрав законної сили.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.