Звенигородська місцева прокуратура використовуючи свої повноваження скерувала в інтересах однієї з сільських рад Тальнівського району Черкаської області  до Тальнівського районного суду Черкаської області позовну заяву до фізичної особи про стягнення 27 тис. грн. шкоди, заподіяної державній установі у зв’язку з оплатою працівникові часу вимушеного прогулу.

Так, прокуратурою установлено, що рішенням Тальнівського районного суду Черкаської області визнано незаконним звільнення та поновлено на посаді директора сільського будинку культури однієї з сільських рад Тальнівського району, за період часу з 2015 по 2016 роки, та стягнуто з сільської ради Тальнівського району Черкаської області на його користь середній заробіток за час вимушеного прогулу.

З метою захисту інтересів держави в особі сільської ради, Звенигородською місцевою прокуратурою пред’явлено позов до колишньої голови даної сільської ради, рішенням якої незаконно звільнено директора сільського будинку культури, про стягнення з останньої 27 тис. грн. шкоди, які раніше стягнуто з сільської ради, для оплати часу вимушеного прогулу незаконно звільненого працівника.

Ухвалою Тальнівського районного суду від 10.02.2020 позовні вимоги прокурора задоволено повністю та вирішено стягнути з фізичної особи на користь сільської ради 27 тис. грн.

На даний час, триває строк для подання апеляційної скарги на рішення суду.

Звенигородською місцевою прокуратурою проводиться подальша робота на вказаному напрямку.