Під процесуальним керівництвом Катеринопільського відділу Звенигородської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном), ч. 1 ст. 358 КК України (підроблення іншого офіційного документа, який видається чи посвідчується громадянином-підприємцем, який надає права, з метою використання його підроблювачем) відносно приватного підприємця Катеринопільського району.

Досудовим розслідуванням встановлено, що вказаний підприємець діючи  на підставі договору будівельного підряду, укладеного в 2016 році з однією із рад Катеринопільського району, узяв на себе зобов’язання своїми силами і засобами виконати роботи по реконструкції шатрового даху  дитсадочка.

Проте, при здачі вказаного об’єкту, в акті прийманні виконаних будівельних робіт, вказав неправдиві дані, чим завищив, на свою користь, об’єми виконаних робіт.

Разом з цим, замість нової цегли, при реконструкцію указаного дитсадочка, використав цеглу, яка раніше вже була у використанні.

Вказаними діями підрядчик заподіяв збитків місцевому бюджету на загальну суму близько 16 тис. грн. За результатами зібраних достатніх доказів, даній особі повідомлено про підозру в учиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 191 та ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України.

На даний час процесуальним керівником погоджено обвинувальний акт, який направлено до суду для розгляду по суті.

Довідково: за вчинене зловмиснику загрожує покарання у вигляді  штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на строк до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.