Звенигородською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом крадіжки із магазину в місті Звенигородка Черкаської області.

У вчиненні вказаного кримінального правопорушення обґрунтовано підозрюється 49-річний житель міста Звенигородка, який уже мав кримінальний досвід, адже раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів.

Однак будучи звільненим від відбування покарання у виді позбавлення волі з випробуванням із встановленим іспитовим строком, даний  чоловік належних висновків для себе не зробив та в черговий раз вчинив крадіжку із магазину у місті Звенигородка Черкаської області. Указаний місцевий житель27 січня 2020 року, у нічний час доби, шляхом відгинання захисної решітки та розбиття вікна, таємно проник до приміщення магазину, звідки викрав товарно-матеріальні цінності на загальну суму 3700 грн.

За результатом досудового розслідування вказаній особі повідомлено про підозру в учинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України (крадіжка вчинена повторно, поєднана з проникненням до іншого володіння особи).

За принципової позиції прокурора та вагомості доказів його злочинної діяльності, зловмиснику ухвалою слідчого судді обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб.

Окрім цього органами досудового розслідування вживаються заходи перевірки вказаної особи на причетність до вчинення аналогічних злочинів на території Звенигородського району.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває, місцевою прокуратурою вживаються заходи спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин вчинення кримінального правопорушення.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.