Рішенням Звенигородського районного суду закрито провадження по справі за позовами Звенигородської місцевої прокуратури до жителя міста Звенигородка  про стягнення доходу, отриманого від безпідставно-набутого майна в сумі близько 72 тис. грн., у зв’язку з добровільною сплатою відповідачем суми боргу.

Так, місцевим жителем на території м. Звенигородка було придбано у власність декілька об’єктів нерухомості, а саме нежитлові будівлі, та не зважаючи на вимоги Звенигородської міської ради договорів оренди земельних ділянок, необхідних для обслуговування указаних споруд, не укладав, таким чином, отримав дохід, в результаті нездійснення плати за землю в період з 2016 по 2019 роки за користування земельними ділянками у встановленому законодавчими актами розмірі (безоплатно користувався такими земельними ділянками), а Звенигородська міська рада фактично була позбавлена права одержати дохід у виді орендної плати, який вона мала би отримати в разі своєчасного укладення відповідних договорів оренди.

З метою захисту інтересів держави Звенигородською місцевою прокуратурою в інтересах Звенигородської міської ради пред’явлено 2 позови про стягнення грошових коштів в сумі близько 72 тис. грн. за безоплатне користування земельними ділянками з вищевказаного громадянина, за результатами розгляду яких, судом прийнято рішення про закриття проваджень по справах у зв’язку з добровільним виконанням відповідачем позовних вимог прокурора.

Станом на даний час, вказані грошові кошти перераховані на рахунок Звенигородської міської ради, які остання, вже наразі, в праві освоїти їх в інтересах територіальної громади.