Звенигородською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом грабежу пенсіонерки міста Звенигородка  Черкаської області.

На підставі зібраних достатніх доказів у вказаному провадженні обґрунтовано підозрюється у вчиненні даного злочину 43 річний житель міста Звенигородка, який в листопаді 2019 році був умовно-достроково звільнений з місць позбавлення волі, де відбував покарання за вчинення такого ж умисного злочину.

Як встановлено, указаний чоловік 18.01.2020 близько 23 години, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, в м. Звенигородка Черкаської області, пошкодивши вхідні двері, проник в середину жилого будинку, де нанісши декілька ударів ногою 84 — річній потерпілій, відкрито заволодів її грошима в сумі 150 гривень та іншим майном, після чого з викраденим з місця вчинення злочину зник.

Вказаній особі повідомлено про підозру в учиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3  ст. 186  Кримінального кодексу України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), поєднане з насильством, яке не є небезпечним для життя та здоров’я потерпілого, вчинене повторно, з проникненням у житло).

За принципової позиції прокурорів Звенигородської місцевої прокуратури зловмиснику ухвалою слідчого судді Звенигородського районного суду Черкаської області 20.01.2020 обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

На цей час досудове розслідування в указаному кримінальному провадженні триває, проводяться слідчі (розшукові) дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин кримінального правопорушення.