Звенигородською місцевою прокуратурою здійснювалося  процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство), ч.3 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно, поєднана із проникнення у житло) відносно громадянина, який вчинив умисне вбивство.

Так, вказана особа обвинувачується в тому, що він 07.10.2019  перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходячись в одному з районів міста Ватутіне, у ході конфлікту з місцевим мешканцем, що раптово виник на ґрунті особистих неприязних відносин під час розпиття спиртних напоїв, ножем, умисно наніс потерпілому сімнадцять ударів в область шиї,  внаслідок чого заподіяв смерть останньому.

Наразі досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні закінчено, Звенигородською місцевою прокуратурою 24.12.2019 скеровано обвинувальний акт до Ватутінського міського суду Черкаської області.

Обвинуваченому загрожує покарання на строк від 7 до 15 років позбавлення волі.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.