Звенигородською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальних провадженнях за фактом квартирних крадіжок.

У вчиненні вказаних кримінальних правопорушень обґрунтовано підозрюється 42-річний житель міста Звенигородка, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів, за що має не зняту та не погашену судимість. Указана особа шляхом підбору ключа та відмичок проникала до квартир мешканців міста, звідки  вчиняла крадіжки ювелірних виробів та іншого цінного майна.

За місцем проживання останнього, працівниками поліції проведено обшук житла, під час якого знайдено знаряддя вчинення злочинів та речі здобуті злочинним шляхом.

За результатом досудового розслідування вказаній особі повідомлено про підозру в учиненні ряду кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.185 КК України (крадіжка вчинена повторно, поєднана з проникненням до житла чи іншого володіння особи).

За принципової позиції прокурора та вагомості доказів його злочинної діяльності, зловмиснику ухвалою слідчого судді обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб.

На даний час у вказаному кримінальному провадженні триває досудове розслідування, вживаються заходи спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин вчинення кримінальних правопорушень.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Органи прокуратури продовжать сприяти встановленню принципу невідворотності покарання, стоячи на захисті прав громадянина та держави.