Корсунь-Шевченківським відділом Звенигородської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні, розпочатому за фактом вчинення хуліганських дій шестидесятирічним жителем міста Корсунь-Шевченківський.

Так, 21.11.2019, працівниками поліції охорони, які прибули на спрацювання кнопки «Термінового виклику поліції», було затримано місцевого жителя, який в приміщені  Корсунь-Шевченківського відділення акціонерного товариства «Райффайзен Банк Аваль», грубо порушуючи громадський порядок, напав з ножем на працівницю відділення та під час боротьби заподіяв їй різану рану лівого передпліччя.

Наразі Корсунь-Шевченківським відділом Звенигородської місцевої прокуратури погоджено повідомлення про підозру, вказаній особі, у вчиненні злочину передбаченого ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом поєднаного із застосуванням холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень).

За участю прокурора судом зловмиснику обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Досудове розслідування в указаному кримінальному провадженні триває, проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин кримінального правопорушення.