Під процесуальним керівництвом Катеринопільського відділу Звенигородської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 389 (ухилення засудженого від відбування покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю.) Кримінального кодексу України.

Згідно затвердженого прокурором обвинувального акту 39 річний мешканець смт. Катеринопіль обвинувачується в ухиленні від відбування покарання у вигляді позбавлення права керувати транспортними засобами.

Так, вказана особа в квітні 2018 року була засуджена за вчинення ДТП, в наслідок якої, троє жителів м. Ватутіне отримали середньої тяжкості тілесні ушкодження, двоє з числа, яких являються особами похилого віку.

За вказаний злочин останньому призначено покарання у вигляді обмеження волі з випробувальним терміном (так зване «умовне покарання»). Тоді ж зловмиснику призначено додаткове покарання у виді позбавленням права керування транспортними засобами строком в 1 рік.

Нехтуючи покладеними на нього обов’язками правопорушник продовжував керувати власним автомобілем марки «Москвич» та в травні поточного року був затриманий працівниками поліції за перевищення швидкості.

Тепер за ухилення від відбування вищевказаного покарання, горе-водієві загрожує покарання у виді до 2 років обмеження волі.