Звенигородською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства мешканця міста Ватутіне Черкаської області.

На підставі зібраних достатніх доказів 26-річний громадянин,  обґрунтовано підозрюється в тому, що він перебуваючи в одному з районів міста Ватутіне Черкаської області у ході сварки , яка виникла під час спільного розпиття спиртних напоїв разом із потерпілим, з метою заподіяння смерті наніс останньому лезом ножа численну кількість ударів в область шиї, внаслідок чого настала смерть потерпілого.

Вказаній особі повідомлено про підозру в учиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1  ст. 115 КК України (вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині) Кримінального кодексу України.

За принципової позиції прокурорів Звенигородської місцевої прокуратури зловмиснику ухвалою слідчого судді Звенигородського районного суду Черкаської області 08.10.2019 обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

На цей час досудове розслідування в указаному кримінальному провадженні триває, проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин кримінального правопорушення.

Довідково: санкція статті передбачає покарання у виді позбалення волі на строк від 7 до 15 років.