Ювенальний прокурор Корсунь-Шевченківського відділу Звенигородської місцевої прокуратури в рамках всеукраїнського проекту «Стоп булінг», провела серед учнів 7-9 класів Корсунь-Шевченківської ЗОШ №2 профілактичну  лекцію на тему «Запобігання булінгу серед дітей та особливостей адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх та їх батьків».

Під час проведення профілактичних заходів наголошено на  необхідності дотримання законодавства України та протидії булінгу серед неповнолітніх. Ознайомлено присутніх з наслідками порушення законодавства України та роз’яснено актуальні норми Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У ході бесіди учні  ставити запитання та отримували вичерпні відповіді.

Наприкінці лекції учні зрозуміли для себе, що таке булінг, як запобігти його проявам та до кого необхідно звертатися по допомогу.

Діти зрозуміли, що незважаючи на їхні різні характери, зовнішність та світогляди – усі вони повинні бути дружніми та толерантними.

Також, ювенальним прокурором роз’яснено адміністративну відповідальність працівників закладу освіти у випадках ігнорування та приховування булінгу.

Співпраця та комунікація між прокурорами і молоддю триває, попереду – нові зустрічі в інших навчальних закладах.