Звенигородською місцевою прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво та підтримано публічне обвинувачення в Черкаському районному суді в кримінальному провадженні, розпочатому за фактом зґвалтування, тобто статеві зносини із застосуванням фізичного насильства, погрози його застосування або з використанням безпорадного стану потерпілої особи, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 152 Кримінального кодексу України.

Тальнівським відділом Звенигородської місцевої прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт відносно 46-річного жителя Тальнівського району Черкаської області, який обвинувачується в тому, що перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, зґвалтував 19-річну місцеву мешканку, яка є інвалідом першої групи, та внаслідок чого не могла чинити опір, чи протидіяти зловмиснику, який задовольнив свої статеві пристрасті природнім способом, вчинивши з потерпілою насильницький статевий акт.

За результатами розгляду указаного обвинувального акту, судом постановлено обвинувальний вирок, яким ґвалтівника визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.152 КК України та призначено покарання у виді 4 років реального позбавлення волі.

На цей час рішення суду не набрало законної сили.