Під процесуальним керівництвом Тальнівського відділу Звенигородської місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом вчинення сексуального насильства стосовно 11-річної дівчинки, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 153 КК України.

У ході слідства з’ясовано, що 38-річний житель м. Тальне, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вчинив насильницькі дії сексуального характеру стосовно дитини за місцем її проживання.

Зловмисника затримано та повідомлено про підозру в учиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 153 (вчинення насильницьких дій сексуального характеру стосовно особи, яка не досягла чотирнадцяти років) Кримінального кодексу України.

За принципової позиції прокурорів Тальнівського відділу Звенигородської місцевої прокуратури, з метою попередження продовження підозрюваним протиправної поведінки, ухвалою слідчого судді Тальнівського районного суду Черкаської області від 16.09.2019 йому обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

На цей час досудове розслідування в указаному кримінальному провадженні триває, проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин кримінального правопорушення.

Довідково: санкцією ч. 4 ст. 153 КК України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.