Під процесуальним керівництвом Катеринопільського відділу Звенигородської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 191 (привласнення та розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні) та ч. 1 ст. 383 (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину) Кримінального кодексу України.

Як встановлено, що в листопаді минулого року, касир одного із відділень ТОВ «Нова пошта» Катеринопільського району Черкаської області, будучи матеріально-відповідальною особою, отримувала від клієнтів вказаного відділення грошові кошти за товар, які привласнила та обернула на свою користь. Загалом вказана особа заволоділа майже шістдесятьма тисячами гривень.

З метою приховування своєї злочинної діяльності, вона вносила до внутрішньої електронної бази ТОВ «Нова пошта» неправдиві відомості.

В подальшому, перебуваючи на своєму робочому місці з метою приховання нестачі в касі зловмисниця повідомила по лінії «102» про те, що невідомі особи вчинили розбійний напад на вказане відділення та погрожуючи пістолетом незаконно заволоділи грошовими коштами.

По приїзду слідчо-оперативної групи Катеринопільського відділення поліції Звенигородського відділу поліції ГУНП в Черкаській області, остання достовірно знаючи, що її повідомлення містить неправдиві відомості, продовжувала стверджувати, що було вчинено розбійний напад та розповідала про обставини злочину, якого в дійсності не було.

В ході проведення досудового розслідування зібрано докази, які спростовали версію касирки щодо розбійного нападу, та остання під їх вагою зізналась у скоєному, після чого надала слідству визнавальні покази.

На даний час прокурором Катеринопільського відділення Звенигородської місцевої прокуратури погоджено обвинувальний акт, який направлено до суду для розгляду по суті.