Лисянським відділом Звенигородської місцевої прокуратури забезпечено процесуальне керівництво та підтримано публічне обвинувачення в кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185, ч.1 ст.357 КК України (крадіжка, вчинена повторно, поєднана з проникненням до житла чи іншого володіння особи та викрадення офіційних документів).

Установлено, що неодноразово раніше судимий житель Лисянського району, під приводом, нібито, зустрічі з сином пенсіонерки, яка проживає в одному із сіл Лисянського району, зайшов до будинку останньої та таємно заволодів її банківською карткою з пенсійними заощадженнями. В подальшому зловмисник скориставшись банкоматом та раніше викраденою карткою зняв з банківського рахунку потерпілої грошові кошти в розмірі 1 300 грн.

З метою уникнення від кримінальної відповідальності за скоєне та усвідомлюючи протиправність своїх дій, обвинувачений тривалий час переховувався від органів Національної поліції. За результатами проведення розшукових заходів зловмисник був затриманий і доставлений до суду та відносно останнього обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

За принципової позиції Лисянського відділу Звенигородської місцевої прокуратури вироком Лисянського районного суду Черкаської області зловмисника-рецидивіста визнано винним  у вчиненні зазначених кримінальних правопорушень та засуджено до покарання у вигляді 2 років 6 місяців реального позбавлення волі.

На даний час вирок суду не набрав законної сили та вивчається на предмет законності.