Тальнівським відділом Звенигородської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом відкритого заволодіння грошовими коштами місцевої мешканки.

На підставі зібраних достатніх доказів 44-річний житель Чигиринщини обґрунтовано підозрюється в тому, що він проник до житла 80-річної жінки в Тальнівському районі Черкаської області, та відкрито заволодів її заощадженнями, тобто в учиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), поєднаний з проникненням в житло) Кримінального кодексу України.

За принципової позиції прокурорів Тальнівського відділу Звенигородської місцевої прокуратури зловмиснику ухвалою слідчого судді Тальнівського районного суду Черкаської області від 11.07.2019 обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

На цей час досудове розслідування в указаному кримінальному провадженні триває, проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин кримінального правопорушення.

Довідково: санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років.