Катеринопільським районним судом Черкаської області особу засуджено за звалтування.

В ході судового розгляду встановлено, що 16.01.2014 близько 01 години 00 хвилин, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, повторно, умисно з метою зґвалтування потерпілої (особа похилого віку) прибув до належного останній житлового будинку, який розташований в с. Петраківка Катеринопільського району Черкаської області. Через отвір який утворився, внаслідок розбиття останнім шибки у вікні вказаного будинку, проник у його середину. Після чого умисно, з метою задоволення статевої пристрасті, застосовуючи погрози фізичного насильства схопив потерпілу за руки та утримував до подолання опору з боку останньої. Після цього змусив потерпілу пройти до спальної кімнати будинку та лягти на ліжко, де знявши з потерпілої нижню білизну, всупереч її волі, вчинив з останньою насильницькі статеві зносини в природній формі.

Він же, цього ж дня близько 01 години 30 хвилин, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння та знаходячись у середині будинку потерпілої, завершивши насильницькі статеві зносини, відкрито заволодів грошовими коштами у сумі 800 гривень, які на праві власності належали потерпілій.

За вказаними фактами суд першої інстанції в 2017 році засудив чоловіка до реальної міри покарання, у вигляді позбавлення волі. Відповідно до рішення апеляційного суду Черкаської області справу направлено на новий судовий розгляд.

За результатами нового судового розгляду в іншому складі суду, суд на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення засудив гвалтівника за ч.2 ст.152 КК України (зґвалтування вчинене повторно) та за ч.1 ст.186 КК України (грабіж) до остаточного покарання у виді позбавлення волі на строк 8 років 10 місяців, та який в судовому засіданні свою вину у вчиненні інкримінованих йому кримінальних правопорушень визнав повністю та щиро розкаявся.

Публічне обвинувачення підтримували працівники Катеринопільського відділу Звенигородської місцевої прокуратури.

На даний час вирок набрав законної сили.