Катеринопільським районним судом Черкаської області засуджено жінку за фактом нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть її співмешканця.

В ході судового розгляду встановлено, що остання, 03.09.2017, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння та знаходячись в подвір’ї домоволодіння, що розташоване в с. Мокра Калигірка Катеринопільського району Черкаської області, після спільного вживання спиртних напоїв з співмешканцем, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, в той час, коли він лежав на спині, на трав’яному покритті, умисно нанесла чотири удари правою ногою в голову, та чотири удари правою ногою в область грудної клітки останнього. Далі, продовжуючи свій злочинний намір, схилившись біля співмешканця, який продовжував лежати на спині на тому ж місці та взявши його за волосся двома руками та один раз вдарила головою потерпілого об трав’яне покриття землі і ще двічі, тримаючи рукою за волосся над рівнем землі впустила голову потерпілого. Завдані удари призвели до отримання співмешканцем тілесних ушкоджень у вигляді черепно-мозкової травми у вигляді крововиливів під м’яку та тверду мозкові оболонки, які згідно висновку судово-медичної експертизи відносяться до тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя, а також синців на передній поверхні грудної клітки, що носять ознаки легких тілесних ушкоджень. 10.09.2017 внаслідок отриманих тілесних ушкоджень у вигляді крововиливів під м’яку та тверду мозкові оболонки, співмешканець помер в реанімаційному відділенні Катеринопільської центральної районної лікарні.

Суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення засудив жінку за ч.2 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) до покарання у виді позбавлення волі на строк 7 років 6 місяців.

Публічне обвинувачення підтримували працівники Катеринопільського відділу Звенигородської місцевої прокуратури.

На даний час вирок набрав законної сили.