У провадженні Катеринопільського ВП Звенигородського ВП ГУНП в Черкаській області перебуває кримінальне провадження за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України, тобто у вчиненні умисного тяжкого тілесного ушкодження що спричинило смерть потерпілого.

В ході досудового розслідування встановлено, що 70-річний чоловік в січні 2019 року, у вечірній час, перебуваючи у одній із кімнат (вітальня) власного будинку, на ґрунті виниклих неприязних відносин з 43 річною знайомою, яка на той час гостювала в останнього, та не бажала залишати вказаний будинок, у той час, коли вона знаходилися до нього спиною, умисно наніс три удари дерев’яною палицею (із замахом зверху до низу), яку він використовує при ходьбі, в область спини, плечей та голови останній.

Внаслідок удару вказаною палицею по голові, потерпіла отримала тілесні ушкодження у вигляді травматичного субарханоїдального крововиливу, закритої черепно-мозкової травми, та у результаті отриманих травм, перебуваючи у кухонній кімнаті будинку вказаного домоволодіння зі сплином часу, померла.

Чоловіку оголошено про підозру у вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України, а саме у вчиненні умисного тяжкого тілесного ушкодження що спричинило смерть потерпілого.

Досудове розслідування триває.

            Довідково: за вчинене обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7(семи) до 10 (десяти) років позбавлення волі.