Як повідомлялося раніше – в 2017 році Корсунь-Шевченківським відділом Звенигородської місцевої прокуратури спільно з працівниками Корсунь-Шевченківського відділення поліції Звенигородського відділу поліції проведено низку слідчих(розшукових) дій, спрямованих на документування та припинення незаконної діяльності місцевої 21- річної жительки в сфері незаконного обігу психотропних речовин на території Корсунь-Шевченківського району.

За вказаним фактом Корсунь-Шевченківським відділом Звенигородської місцевої прокуратури до суду скеровано кримінальне провадження за ч. 3 ст. 309 КК України (незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту в особливо великих розмірах), ч.1 ст.263 КК України (зберігання, придбання вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу).

За принципової позиції публічного обвинувача відділу Корсунь-Шевченківським районним судом Черкаської області постановлено вирок та обвинувачену засуджено до п’яти  років позбавлення волі.

Одночасно із цим, у відношенні цієї ж особи Корсунь-Шевченківським відділом Звенигородської місцевої прокуратури до суду скеровано ще одне кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 КК України (незаконний збут психотропної речовини, особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений ч. 3 ст. 309 КК України.), ч.1 ст.317 КК України (надання приміщення для вживання наркотичних засобів).

За принципової позиції публічного обвинувача відділу Придніпровським районним судом м. Чекаси постановлено обвинувальний вирок, яким обвинувачену засуджено до семи років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Корсунь- Шевченківським відділом Звенигородської місцевої прокуратури внесено апеляційну скаргу на вирок суду через невідповідність висновків суду першої інстанції фактичним обставинам кримінального провадження, неправильне застосування закону України про кримінальну відповідальність та невідповідність призначеного покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого внаслідок м’якості.