Звенигородською місцевою прокуратурою  як спеціально уповноваженим суб’єктом у сфері протидії корупції відповідно до ст. 1 Закону України «Про запобігання корупції»  здійснюється систематичний аналіз стану законності у сфері запобігання корупції з метою попередження корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень у публічній і приватних сферах суспільних відносин.

За результатами проведеної роботи у минулому 2018 році працівниками прокуратури взято участь у розгляді судами адміністративних протоколів про корупційні правопорушення і 10 осіб за рішеннями судів притягнуто до відповідальності у вигляді штрафів.

Працівниками правоохоронних органів, за матеріалами прокуратури складено 15 адміністративних протоколів за вчинення правопорушень пов’язаних із корупцією, які направлено до суду.

Відповідно до ч.3 ст.65 Закону України «Про запобігання корупції» внесено 25 подань  про усунення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення або невиконанню вимог цього Закону в інший спосіб, за результатами їх розгляду проведені службові розслідування, 14 посадовців притягнуто до дисциплінарної відповідальності.