Тальнівським відділом Звенигородської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом нанесення одному із жителів Тальнівського району Черкаської області тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Установлено, що 01.01.2019 зловмисник перебуваючи за адресою свого проживання в одному із сіл Тальнівського району Черкаської області, знаходячись в стані алкогольного сп’яніння, на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, наніс потерпілому близько 4-5 ударів руками в область тулуба, від яких в подальшому настала смерть потерпілого.

Процесуальним прокурором погоджено зловмиснику повідомлення про підозру у вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України.

Також, вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Наразі проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії для повного і всебічного розслідування обставин кримінального правопорушення, завершення досудового розслідування та скерування обвинувального акта до суду в розумні строки.