Дев’ятнадцяте грудня – день Святого Миколая, який є найбажанішим днем у році для дітлахів. Звісно ж, у цей день діти, за добрі вчинки, отримують саме солодощі та подарунки. Також, доброю традицією стало у день Святого Миколая опікуватися сиротами та знедоленими дітьми даруючи їм подарунки.

Цього року прокурори Звенигородської місцевої прокуратурою та підпорядкованих відділів не залишився осторонь вказаної традиції та з нагоди дня Святого Миколая привітали дітей з інвалідністю Центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Тальнівської районної ради «Ми з майбутнім» а також відділення денного догляду для дітей-інвалідів Територіального центру НСП Катеринопільського району  солодкими подарунками.

Крім того, прокурори відвідали особливий дитячий заклад — Корсунь-Шевченківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Надія»  Черкаської обласної ради».

Колектив прокуратури привітали вихованців закладу та побажали їм бути наполегливими, сильними та сміливими. До теплих та щирих побажань додали солодкі подарунки від Святого Миколая. Вихованці закладу подякували запрошеним гостям та влаштували чудовий концерт.

Солодощі та цікаві іграшки також отримали діти з багатодітних сімей Звенигородського та Лисянського районів.

Усім діткам прокурори побажали міцного здоров’я, радісних емоцій, творчих досягнень і щоб здійснилися усі найзаповітніші мрії.