Найдорожчий скарб у кожного народу — його діти, його молодь, і чим свідоміше суспільство, тим з більшою увагою ставиться воно до виховання дітей, до забезпечення їм кращих умов життя.

З метою запобігання злочинності серед неповнолітніх, фактів бездоглядності та безпритульності дітей, Корсунь-Шевченківським відділом Звенигородської місцевої прокуратури проведено профілактичну роботу серед школярів комунального закладу «Корсунь-Шевченківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Надія» Черкаської обласної ради» та Корсунь-Шевченківської ЗОШ №5.

У доступній для школярів формі прокурор розповіла про особливості професії прокурора, функції та завдання прокуратури в умовах сьогодення,  особливу увагу приділивши видам правової відповідальності, причинам та наслідкам притягнення неповнолітніх до різних видів покарань.

Увагу дітей зосереджено на недопущенні вчинення злочинів у неповнолітньому віці та обговорено профілактику насилля в сім’ї щодо дітей.

Також акцентовано, що наразі набирає популярності серед школярів таке явище як булінг від англійського — хуліган, забіяка; залякувати, задирати, мучити), який негативно впливає на здатність дітей до навчання, на їхній психологічний та психічний стан.  Дітям та педагогами закладу повідомлено до чого може призвести ігнорування булінгу, як його попередити та яка відповідальність неповнолітніх вразі вчинення насильницьких дій відносно своїх однолітків.

Проведення подібних заходів є важливим для дітей саме у період формування їхньої правосвідомості. Мета таких зустрічей – встановлення діалогу між дітьми та правоохоронними органами, роз’яснення  підростаючому поколінню важливість дотримання закону, що в майбутньому допоможе запобігти вчиненню останніми адміністративних та кримінальних правопорушень.

Співпраця та комунікація між прокурорами та молоддю триває, попереду – нові зустрічі в інших навчальних закладах.