Звенигородською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про злочин у лісовій сфері, із правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 246 КК України.

Так, житель м. Звенигородка Черкаської області обвинувачується в тому, що в жовтні поточного року за допомогою власної бензопили марки «STIHL», без будь-якого на те дозволу та відповідних документів, він вчинив самовільну порубку дев’яти  дерев на території одного із лісництв району, завдавши своїми діями істотну шкоду, яка виразилась в погіршені якості та захисної властивості лісової ділянки, та призвели до спричинення матеріальної шкоди державі на загальну суму понад 10 тисяч гривень.

На знаряддя злочину – бензопилу за клопотанням слідчого, погодженого з прокурором, слідчим суддею накладено арешт з метою забезпечення його спеціальної конфіскації.

Обвинуваченому загрожує покарання у вигляді штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 5100грн. до           8500 грн.) або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.