За наслідками досудового розслідування Тальнівським відділом Звенигородської місцевої прокуратури 31.10.2018 скеровано до суду обвинувальний акт відносно голови однієї з сільських виборчих комісій Тальнівського району Черкаської області за обвинуваченням у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (внесення службовою особою до офіційного документу завідомо неправдивих відомостей) Кримінального кодексу України.

Вказана особа обвинувачується в тому, що вона зловживаючи своїм службовим становищем, незаконно заволоділа державними грошовими коштами місцевого бюджету, які нараховувались як заробітна плата за надання громадянином транспортних послуг сільській виборчій комісії під час проведення в 2018 році проміжних виборів депутата сільської ради.

Довідково: за вчинення особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до трьох років.