НАКАЗ ПРО ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАХОДИ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗБОРІВ ПРОКУРОРІВ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ПРОКУРАТУРИ

ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 01.10.2018 № 24

 

18 жовтня 2018 року відбудуться збори прокурорів Звенигородської місцевої прокуратури Черкаської області для обрання двох делегатів на позачергову всеукраїнську конференцію прокурорів.

Для участі у зборах запрошуються усі прокурорські працівники Звенигородської місцевої прокуратури Черкаської області.

 

Місце проведення зборів – м. Звенигородка

Час проведення зборів — 16 год. 00 хв.

 

Точну адресу  проведення зборів буде уточнено додатково.

 

Для проходження реєстрації необхідно пред’явити службове посвідчення.

 

Явка прокурорських працівників на збори є обов’язковою. Про поважні причини неможливості прибути на збори працівники мають завчасно повідомляти безпосередніх керівників.

 

До 17 жовтня 2018 року проводиться прийом документів від прокурорських працівників Звенигородської місцевої прокуратури Черкаської області, які бажають бути обраними на зборах прокурорів Звенигородської місцевої прокуратури Черкаської області делегатами на позачергову всеукраїнську конференцію прокурорів.

 

Кандидатом у делегати на конференцію може бути будь-який прокурорський працівник Звенигородської місцевої прокуратури Черкаської області, котрий сам виявив бажання або погодився з пропозицією колег, колективу чи керівництва структурного підрозділу стати кандидатом у делегати на конференцію.

Перелік документів для кандидатів у делегати:

— заява;

— копія службового посвідчення прокурора;

— інформаційна довідка;

— письмова згода на обробку персональних даних та їх оприлюднення відповідно до вимог законодавства.

 

Прийом документів проводитиметься з 9.00 до 18.00 години (у робочі дні) за адресою: вул. Софії Терещенко 40-а, м. Звенигородка, Черкаської області (тел. 2-40-55).

 

Відповідальна особа за проведення зборів – Заступник керівника Звенигородської місцевої прокуратури Гасич Олександр Васильович.

 

У зв’язку з необхідністю забезпечення завчасного виготовлення бюлетенів для голосування прийом документів від кандидатів після 15 жовтня 2018 року не здійснюватиметься.

 

Звенигородська місцева прокуратура