07.08.2018 року в приміщенні Корсунь-Шевченківського відділу Звенигородської місцевої прокуратури  за ініціативи начальника Корсунь-Шевченківського відділу Звенигородської місцевої прокуратури Галини Милаш, за участю прокурора Корсунь-Шевченківського відділу Звенигородської місцевої прокуратури який здійснює нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях,  та  інших заходів примусового характеру, пов’язаного з обмеженням особистої свободи громадян Володимира Павленка проведено робочу зустріч із начальником Корсунь-Шевченківського районного сектору з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області Світланою Жало.

Під час зустрічі, обговорили питання організації діяльності новоствореного органу, а також обговорений ряд нагальних питань, що виникають в діяльності Корсунь-Шевченківського районного сектору з питань пробації при виконанні кримінальних покарань, зокрема щодо запобігання вчиненню повторних правопорушень суб’єктами пробації, реалізації пробаційних програм стосовно осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів». Цим законом передбачено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт, які полягають у виконанні правопорушником оплачуваних робіт. Були обговорені усі етапи виконання постанови суду з моменту набрання нею законної сили до перерахування заробітної плати на рахунок заборгованості по аліментах.

Другим питанням робочої зустрічі було обговорення спільних дій у напрямку запобігання вчинення нових правопорушень суб’єктами органу пробації. Начальник районного сектору   з питань пробації Світлана Жало наголосила, що з метою запобігання вчинення суб’єктами пробації нових злочинів важливо здійснювати спільні перевірки з працівниками поліції за місцем їх проживання.

Увагу прокурорів звернуто на актуальні питання забезпечення прокурорського нагляду за додержанням кримінально-виконавчого законодавства  районним сектором з питань пробації з урахуванням покладених Законом України «Про пробацію».

Опрацьовано нормативно-правові акти, які передбачають здійснення заходів з реалізації апробаційних програм, метою яких є виправлення суб’єктів пробації, звільнених від відбування покарання з випробуванням.

Упродовж заходу учасники обговорили всі можливі напрямки взаємодії та співпраці.

Подібні зустрічі завжди стають гарним майданчиком для живого обговорення проблемних питань.