Звенигородської місцевої прокуратури встановлено факт незаконного заволодіння бюджетними коштами тимчасово переміщеною особою.

Так, в ході досудового розслідування встановлено, що зловмисник з корисливих мотивів, шляхом обману, що полягав в неповідомленні Управління соціального захисту населення Звенигородської районної державної адміністрації про зміну обставин, які впливають на призначення грошової допомоги – придбання членом сім’ї житлового будинку у м. Звенигородка, незаконно в період з  грудня 2015 року по серпень 2016 року заволодів коштами Державного бюджету України, призначеними для виплати щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, на суму понад 14 тисяч гривень, чим спричинив матеріальних збитків державі на вище вказану суму.

Обвинувальний акт відносно вказаної особи скеровано до суду.

Звенигородською місцевою прокуратурою ведеться постійна робота по виявленню фактів незаконного заволодіння бюджетними коштами.