14 лютого 2018 року в приміщені Корсунь-Шевченківського відділу Звенигородської місцевої прокуратури за участю прокурора відділу Кривошиї І.М.  спільно із начальником  Корсунь-Шевченківського районного сектору з питань пробації Жало С.М. та заступником голови Корсунь-Шевченківської міської ради Гладким П.С., проведена нарада з питань щодо реалізації Закону України від 07.12.2017 року № 2234-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».

На нараді обговорено порядок взаємодії уповноваженого органу пробації Корсунь-Шевченківського району Черкаської області із іншими структурними підрозділами району з указаного питання та механізм виконання статті 183-1 «Несплата аліментів» Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка встановлює, що несплата аліментів на утримання дитини, одного з подружжя, батьків або інших членів сім’ї, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання, тягне за собою виконання суспільно корисних робіт на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин.

Дана нарада носила інформаційний характер. Доведену інформацію прийнято до уваги та у подальшому зацікавлені сторони налаштовані на плідну співпрацю.