Публічним обвинувачем Звенигородської місцевої прокуратури підтримано обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом заволодіння особою шахрайським шляхом бюджетними коштами, у вигляді цільової державної допомоги.
Так, вироком Звенигородського районного суду від 30.01.2018 засуджено звенигородчанку, яка отримуючи аліменти на утримання дитини від колишнього чоловіка одночасно, вводячи в оману органи державної виконавчої служби та соціального захисту населення, звернулася за отриманням державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів.
Вказана особа протягом 2 років незаконно отримувала вищевказану допомогу чим завдала державі матеріальних збитків.
Вироком Звенигородського районного суду за вчинення шахрайських дій зловмисницю засуджено до покарання у вигляді штрафу. Крім того вказаним вироком суду задоволено позов прокуратури в інтересах органу соціального захисту населення про стягнення з засудженої сум сплачених коштів державної допомоги.
Наразі вирок суду не набрав законної сили та вивчається прокуратурою на предмет відповідності призначеного покарання тяжкості вчиненого кримінального правопорушення.