Звенигородською місцевою прокуратурою виявлено факт неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції».

За даним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, суб’єкт декларування, припинивши свою діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави,  в порушення вимог п. 2. ч. 2 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», достовірно знаючи про те, що в строк до 01.04.2017 року він зобов’язаний подати до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік, у період з 01.01.2017 року по 14.11.2017 року, умисно не подав до Єдиного державного реєстру декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік.

Дії зловмисника кваліфіковані за ст. 366-1 КК України – умисне неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції».

На даний час обвинувальний акт скерований до Звенигородського районного суду Черкаської області.

За дане діяння передбачене покарання у вигляді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (що становить від 42 тис 500 грн. до 51 тис. грн.) або громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.